м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

У цьому розділі подано інформацію про вступні випробування до магістратури, що проводяться з використанням організаціно-технологічних процесів зовнішнього незалажного оцінювання.

  • Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей.
  • Єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це тестування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови.

У рубриці розміщено нормативні документи, які регулюють проведення ЄВІ/ЄФВВ, актуальну інформацію для учасників вступних випробувань: матеріали для підготовки, інформацію щодо процедури реєстрації та проведення вступних випробувань.

Також у цьому розділі розміщено сервіс реєстрації учасників для представників приймальних комісій ЗВО, найпоширеніші запитання-відповіді щодо ЄВІ/ЄФВВ.

Кілька років поспіль вступ на навчання для здобуття ступеня магістра на окремі спеціальності відбувається на основі результатів ЄВІ та/або ЄФВВ.

Цьогоріч, відповідно до умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році, суттєво розширено сферу застосування єдиного фахового вступного випробування до магістратури з використанням технологій ЗНО: у 2022 році його проведення заплановано для спеціальностей галузей знань:

  • 05 «Соціальні та поведінкові науки»,
  • 06 «Журналістика»,
  • 07 «Управління та адміністрування»,
  • 08 «Право»,
  • 28 «Публічне управління та адміністрування»,
  • 29 «Міжнародні відносини».

ЄФВВ передбачає виконання завдань двох тестів: із загальних навчальних компетентностей та предметного. Із проєктами програм предметних тестів і програмами ТЗНК можна ознайомитися на сайті МОН.

ЄВІ ‒ проходження тесту з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської). Із програмою, на основі якої буде складено тестові завдання, можна ознайомитися за посиланням.

Із 09:00, 26 квітня до 18:00, 17 травня 2022 року триватиме реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні. 

Реєстрацію здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти.