м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Загальна інформація про БЄФВВ

Вступникам на бакалаврат на основі НРК5 цьогоріч буде надана можливість за бажанням пройти єдине фахове вступне випробування  з аграрних наук, економіки та управління (ЄФВВ).

Це випробування передбачено для вступників на низку спеціальностей (аграрні науки, економіка та управління), які мають (отримають) дипломи молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра (НРК5).

Для тих, хто планує продовжити навчання за спеціальностями галузей знань 07 «Управління та адміністрування», 20 «Аграрні науки та продовольство», 28 «Публічне управління та адміністрування», спеціальностей 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 051 «Економіка», у формулі розрахунку конкурсного бала, окрім бала НМТ, буде враховано бал ЄФВВ 一 у разі реєстрації вступника для його проходження. 

Порядком проведення у 2024 році єдиного фахового вступного випробування з аграрних наук, економіки та управління  встановлено особливості проведення основних і додаткових сесій ЄФВВ для вступу на бакалаврат у пунктах тестування, визначення результатів, подання й розгляду апеляційних заяв. 

Так, участь у вступному випробуванні зможе взяти зареєстрований для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року чи в національному мультипредметному тесті 2022, або 2023, або 2024 року вступник, який має освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, та/або освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, та/або ступінь вищої освіти молодшого бакалавра або здобуде у 2024 році освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра чи ступінь вищої освіти молодшого бакалавра та зареєструвався відповідно до вимог законодавства.

Вступні випробування, що передбачають комп’ютерне оцінювання рівня підготовленості вступника до здобуття ступеня бакалавра з аграрних наук, економіки та управління, проводитиме  Український центр оцінювання якості освіти. Формувати завдання екзаменаційних робіт вступних випробувань буде Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти.

Робоча група при Міністерстві освіти і науки України розробила програми предметного тесту з аграрних наук і предметного тесту з економіки та управління. На їх основі буде розроблено загальні характеристики завдань і схеми оцінювання.