м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Увага! Змінено дати додаткового періоду реєстрації

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб розпочнеться 25-го травня та триватиме до 09-го червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання для окремих категорій осіб розпочнеться 25-го травня та триватиме до 09-го червня. Ці зміни до п. 21 Календарного плану підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року внесено на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 06.04.2020 №480.

Право на реєстрацію в цей період мають:

  • учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і тому не мали змоги зареєструватися в основний період. Таким особам до пакета реєстраційних документів потрібно додати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії, а також копію документа, що посвідчує відповідний статус (копію посвідчення учасника бойових дій, копію довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, копію паспорта громадянина України (або одного з батьків/опікунів тощо);
  • особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту; усю необхідну інформацію про процедуру зовнішнього незалежного оцінювання такі особи можуть отримати в представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладено відповідальність за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • особи, які у 2020 році мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (для участі в додатковій сесії на тестування з навчальних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких будуть їм зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію).
  • особи, які проживають (перебувають) на території, на якій встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану та внаслідок цього не змогли зареєструватися в основний період реєстрації, якщо останній день основного періоду реєстрації припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану.

Рекомендації щодо реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розміщено в розділі «Процедура реєстрації». Нагадуємо, що дату подання реєстраційних документів буде визначено за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

 

Графік додаткової сесії буде оприлюднено до 22 травня 2020 року.

Рекомендуємо стежити за новинами на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.