м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Для партнерів та друзів - англомовна версія вебсайту УЦОЯО

Для легкої комунікації з іноземними колегами щодо особливостей організації та проведення за кордоном вступних випробувань до українських вишів ми створили сучасну англомовну версію вебсайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Тут є вся актуальна інформація про нашу роботу: і про напрями діяльності УЦОЯО, і про його досягнення (а їх чимало), і стислі звіти про результати всіх проведених оцінювань (від  ЗНО / НМТ, ЄВІ, ЄФВВ / МКТ, МТНК до незалежного тестування вчителів), а також підсумки надзвичайно важливих і не менш цікавих вітчизняних і міжнародних моніторингових досліджень.   

Попри повномасштабну війну, яка внесла корективи в наше розмірене й почасти цілком упевнене в майбутньому життя, ми вистояли і продовжуємо виборювати свою свободу ー кожен на своєму місці. Команда Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти завдяки підтримці наших освітян і закордонних партнерів змогла забезпечити тогорічним українським абітурієнтам справедливий вступ до омріяних  ними закладів вищої освіти України.

Ще більшою є наша радість від того, що ця плідна співпраця продовжується, а  з нею зростає безпрецедентна підтримка України світом, готовність і відкритість колег з інших країн робити все можливе, щоб тестування відбулися.
Ми вже отримали кілька позитивних відповідей від європейських партнерів щодо створення у 2023 році ТЕЦ на території їхніх держав. Очікуємо на такі самі відповіді  від колег з інших країн. 

Водночас  ми готові розширювати комунікацію, зокрема й щодо надання всієї необхідної інформації для проведення вступних іспитів.