м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

До уваги керівників закладів професійної та вищої освіти

Під час реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні учні / студенти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в підпорядкованих вам закладах освіти, мають позначати рівень вивчення математики, іноземних мов — профільний рівень чи рівень стандарту.

На жаль, Український центр оцінювання якості освіти не володіє інформацією, на якому рівні здобувачі повної загальної середньої освіти з підпорядкованого вам закладу вивчали названі вище предмети, тому за тим рівнем (профільним чи стандартом), який вибере кожен учасник / кожна учасниця під час реєстрації, буде встановлено результати державної підсумкової атестації.

Зауважимо: для таких учасників, які під час реєстрації позначать рівень стандарту, як оцінку ДПА з математики буде зараховано результат за виконання 28 завдань сертифікаційної роботи, а для тих, хто вибере профільний рівень, результат ДПА з математики буде зараховано за виконання 34 завдань. З іноземної мови для тих, хто позначить рівень стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання 43 завдань, а профільний — за 59 завдань.

Уклінно просимо вас провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів / студентів–учасників ЗНО щодо профілю вивчення математики та іноземних мов у коледжі / технікумі, закладі професійно-технічної освіти, аби отримані результати за ДПА з цих предметів не створили прикростей для закладу й учнів / студентів, які помилково вказали профільний рівень вивчення математики та/або іноземної мови. Зауважимо також, що реєстрація для участі в ЗНО триватиме до 5 березня 2021 року, після цього змінити перелік предметів ДПА / ЗНО або уточнити рівень складання ДПА буде неможливо.