м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Визначено порогові бали «склав/не склав» з географії та хімії

Сьогодні відбулося третє засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав».

Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з географії, що відповідає 24 тестовим балам,а з хімії – 13.

Нагадуємо, що з математики пороговий бал відповідає 9 тестовим балам, з фізики – 12, з української мови і літератури – 22, з історії України – 25, з іноземних мов – 17, з біології – 22. Для осіб, які здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, встановлено адаптивний поріг з української мови, що відповідає 15 балам

29 липня на інформаційних сторінках учасників буде розміщено результати ЗНО з географії та хімії.

Від загальної кількості осіб, які брали участь у тестуванні з кожного з названих предметів, поріг «склав/не склав» не подолали: з географії –  5,56%, з хімії – 10,15%..

Звертаємо увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей, а також з картками своїх результатів. Бланки відповідей з хімії і географії буде розміщено на інформаційних сторінках учасників 29 липня.