м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Оголошено результати незалежного тестування сертифікації вчителів

На сторінках «Кабінет учасника сертифікації» розміщені результати незалежного тестування вчителів початкової школи.

Педагоги, які взяли участь у незалежному тестуванні фахових знань та вмінь, мають можливість завантажити картку результатів учасника, а також скан-копію бланка відповідей і переконатися в правильності зарахування позначок. У випадку виявлення розбіжностей потрібно не пізніше ніж за три календарні дні (до 15 листопада включно) подати апеляційну заяву щодо результатів незалежного тестування. Розгляд такої заяви здійснюється не більше десяти календарних днів з дня її отримання.

Апеляційну заяву радимо надсилати за адресою: вул. Володимира Винниченка 5, м. Київ, 04053 (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»). Також можна надслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із поміткою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

Нагадаємо, що учителі, які успішно пройдуть сертифікацію, упродовж трьох років отримуватимуть щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу. Успішне проходження сертифікації зараховуватиметься як проходження чергової (позачергової) атестації педагогічним працівником з присвоєнням йому наступної категорії або підтвердженням наявної вищої категорії.