м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Популярні запитання про пробне ЗНО


Є два варіанти:

  • Ви можете зарахувати надміру сплачені кошти за іншого учасника (для цього потрібно написати в рубриці "ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ" на своїй інформаційній сторінці "Прошу зарахувати надміру сплачені кошти за мою участь у пробному ЗНО учаснику ____________________(ПІБ) з логіном ________ "), а він поверне вам кошти;
  • або можете відкрити рахунок в банку і надіслати до нас заяву про повернення надміру сплачених коштів разом із копією чеку про оплату.

Якщо Ви здійснили оплату, зберігайте чек доки не пересвідчитесь, що ваш платіж зараховано. Опрацювання платежів здійснюється на підставі електронних банківських виписок, які ми отримуємо з невеликою затримкою. Наприклад, якщо Ви оплатили сьогодні і банк перекаже Ваші кошти на наш рахунок завтра, то у виписці ми побачимо їх аж післязавтра (якщо всі ці дні будуть робочими).

Якщо ж минуло вже понад 5 днів, зателефонуйте (032)242-26-61.


Реєстрація для участі у ПЗНО-2020 року триватиме з 03 до 24 січня (включно) на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.


Взяти участь у пробному ЗНО фізично можливо щонайбільше із двох предметів:

  • 21 березня – українська мова і література;
  • 28 березня – один із предметів на вибір: математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська).

Вартість участі в одному тестуванні становить 150 грн.


Вам потрібно перейти за посиланнями "Пробне ЗНО-2020" → "Вхід / Реєстрація" → "Втратили логін або пін-код?" та заповнити поля форми даними, які Ви вказали під час реєстрації. Тоді на Ваш e-mail, зазначений під час реєстрації, надійде лист із логіном та пін-кодом.
Увага! Лист одному учаснику надсилається лише один раз!

Якщо Вам не вдається відновити його в такий спосіб – телефонуйте (032)242-26-61