м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

Загальна інформація

Метою сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

Відповідно до Положення про Сертифікацію педагогічних працівників, учителі беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах і можуть відмовитися від участі на будь-якому її етапі.

Сертифікація складатиметься ,з трьох видів оцінювання:

  • оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування (проводитиметься Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та регіональними центрами).
  • самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності (створення вчителем е-портфоліо);
  • експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи (проводитиметься Державною службою якості освіти (ДСЯО) та її територіальними органами);

Наказом МОН від 04.01.2022 №3 "Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2022 році" визначено, що у 2022 році сертифікацію зможе пройти не більше двох із половиною тисяч вчителів початкової школи.

Реєстрація для участі у сертифікації 2022 року - з 4 до 17 квітня включно.