м.Львів, вул.Шевченка, 116, корп.2 (032)242-26-60 (067)673-49-81

До уваги учасників пробного ЗНО

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році відбудеться:
15 червня з української мови і літератури;
17 червня з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

  • Запрошення-перепустка у пункти пробного ЗНО є на вашій інформаційній сторінці. Вхід - за логіном і паролем, який ви отримали при реєстрації. На сторінці натисніть Запрошення - перепустка
  • Місце розташування і доїзд до пунктів пробного ЗНО – на сайті ЛРЦОЯО https://lv.testportal.gov.ua/378-marshruty-doizdu-do-punktiv-provedennia-probnoho-zno
  • Допуск у пункт пробного ЗНО – за наявності паспорта і запрошення-перепустки.

 З собою необхідно мати 2 ручки з чорним чорнилом і засоби особистого захисту (2 маски або респіратор). Дозволено мати прозору пляшечку з водою та антисептик для рук.

Хоч і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується, проте вже сьогодні всі зареєстровані учасники матимуть можливість розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

В особистих кабінетах учасників пробного ЗНО розміщено посилання, за якими для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО.

Для повного занурення в процес пропонуємо Вам переглянути відео на Youtube-каналі УЦОЯО

Безумовно, презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування. Щойно епідеміологічна ситуація стабілізується всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО. Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

Стежте за актуальними новинами на нашому сайті, наполегливо готуйтеся до ЗНО і будьте здорові!