Підготовка до ЗНО з історії України

Мета тренажерів – допомогти учасникам, які готуються до тесту з історії України, вивчити й запам’ятати дати історичних подій. Це можливість попрацювати онлайн із зображеннями пам’яток із історії України та з тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій, які відповідають чинній Програмі з історії України. За допомогою Абетки учасник зрозуміє визначення понять і термінів відповідного історичного періоду, матиме змогу розв’язати відповідні тестові завдання. А завдяки запропонованим картам (мапам) тестований зможе краще відпрацювати свої навики роботи із завданнями, що містять картографічний матеріал.

Розпочати!

Підготовка до ЗНО з історії України

Вам пропонується обрати такі категорії

Історичні персоналії для візуального розпізнавання

Ці персоналії відповідають Програмі ЗНО з історії України затвердженої наказом МОН від 26.06.2018р. № 696. (З Програми: "персоналії, які підкреслені можуть пропонуватись для візуального розпізнавання") .

Пам’ятки з історії України

Зображеннями пам’яток із історії України, що включені до Програми ЗНО з історії України (наказ МОН України від 26.06.2018р. № 696).

Дати і події з історії України

Дати і події відповідають чинній програмі ЗНО з історії України. (наказ МОНу України від 26.06.2018р. № 696).

Абетка

Це визначення понять і термінів, які відповідають діючій Програмі ЗНО з історії України , а також Програмі ЗНО з історії України, затвердженої наказом МОН № 696 від 26.06.2018р. [Програма, яка буде чинною з 2020р.].

Карти(мапи)

Це тестові завдання, що містять картографічний матеріал. Коментар до завдань (суто авторський) показує один з можливих шляхів розв'язку запропонованих завдань.

Підготовка до ЗНО з історії України

Пропонуємо пройти наступні тренінги

3в'язатися з нами

перейти