Підготовка до ЗНО з історії України

Мета тренінгів – допомогти учасникам, які готуються до тесту з історії України, вивчити й запам’ятати дати історичних подій. Це можливість попрацювати онлайн із зображеннями пам’яток із історії України та з тестовими завданнями, що містять зображення історичних персоналій, які відповідають Списку персоналій для візуального розпізнавання. За допомогою Абетки учасник зрозуміє визначення понять і термінів відповідного історичного періоду, а також матиме змогу попрацювати з відповідними тестовими завданнями.

Розпочати!

Підготовка до ЗНО з історії України

Вам пропонується обрати такі категорії

Історичні персоналії для візуального розпізнавання

Ці персоналії відповідають Списку персоналій для візуального розпізнавання, який є додатком до Програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, затвердженої наказом МОН від 03.02.2016р. № 77.

Пам’ятки з історії України

Зображеннями пам’яток із історії України, що включені до «Переліку пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами» (наказ МОН України від 03.02.2016р. №77).

Дати і події з історії України

Дати і події відповідають програмі ЗНО з історії України 2017р. (наказ МОНу України від 03.02.2016р. №77).

Абетка

Це визначення понять і термінів, які відповідають діючій Програмі ЗНО з історії України , а також Програмі ЗНО з історії України ,затвердженої наказом МОН № 696 від 26.06.2018р. [Програма, яка буде чинною з 2020р.].

Підготовка до ЗНО з історії України

Пропонуємо пройти наступні тренінги

3в'язатися з нами

перейти